Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

UAB „PACK KLAIPĖDA“ yra moderni gamybos įmonė, kuri specializuojasi ekstrūzinio plastiko ir kietųjų pakuočių iš XPP, XPS, PP, PET gamyboje ir siūlo tvarius sprendimus specialiems klientų poreikiams tenkinti išsineštinio maisto, paruošto maisto ir šviežios mėsos segmentuose.
Mūsų tiksliniai partneriai yra maisto produktų gamintojai, mažmenininkai, maitinimo paslaugų teikėjai, kuriems reikia specialiai jiems sukurtų maisto produktų pakavimo sprendimų, leidžiančių optimizuoti tiekimo grandinę ir bendras sąnaudas. Mūsų termoformuoti maisto indeliai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus ir užtikrina puikią maisto saugą, maksimalų patogumą vartotojams ir funkcionalumą pardavimo vietoje.
Esame įsipareigoję įgyvendinti žiedinės ekonomikos iniciatyvas pakuočių srityje ir siūlome pilnai perdirbamus PET, PP , XPP, XPS indelius, kurių sudėtyje yra perdirbtų medžiagų.
Naujausiomis investicijomis siekėme padidinti savo pajėgumus ir pasiūlyti rinkai platesnį maisto produktų pakuočių pasirinkimą. Turime integruotą procesą – nuo ekstruzijos iki galutinio gaminio termoformavimo. Maisto produktams gaminame XPS ir XPP termoformuotus, standžius PP ir PET indelius, MAP indelius su absorbcijos funkcija. Taip pat dirbame su perdirbtomis medžiagomis: r-PP, r-PET, r-PS.
Taip pat gaminame produkciją, neskirtą sąlyčiui su maistu – buitines XPS izoliacines medžiagas, kurių sudėtyje yra perdirbto PS. Tai bendras projektas, skirtas geresniam regioniniu mastu surinkto PS žiediškumui, kai surinktam plastikui suteikiamas antrasis gyvenimas – jis virsta naudingu produktu.
UAB „PACK KLAIPĖDA“ yra įsipareigojusi augti tvariai ir mažinti anglies pėdsaką. Dėmesį sutelkiame į perdirbimo bei plastiko žiediškumo didinimo principų laikymąsi bei pilnai perdirbamų pakuočių gamybą, naudojant energiją iš atsinaujinančių šaltinių.