ES projektai

Pradžia   »   Apie mus   »   ES projektai

UAB „Pack Klaipėda“ įgyvendinta ES finansuojamą projektą

UAB „Pack Klaipėda“ nuo 2020 m. gruodžio mėn. pradėjo įgyvendinti Europos Sąjungos finansuojamą projektą „UAB „Pack Klaipėda“ technologinių ekoinovacijų diegimas“, vykdomą pagal Lietuvos 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę „Eco-inovacijos LT+“ ir finansuojamą Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Bendra projekto vertė – 4.557.504,46 Eur.
Paramos suma – 1.500.000,00 Eur.

Projekto tikslas – įsidiegti technologines ekoinovacijas, siekiant sumažinti neigiamas klimato kaitos ir šiltnamio efekto pasekmes.

UAB „Pack Klaipėda“ yra moderni plastikinių pakuočių gamintoja, nuo 2008 metų vienintelė Baltijos šalyse gaminanti kiaušinių pakuotes ir vienkartinius indus iš ekstruduotojo putų polistireno. Gaminamos produkcijos kokybė, naujų technologijų diegimas, pardavimų skatinimas yra pagrindiniai įmonės prioritetai, kurie taip pat padeda užtikrinti klientų pasitenkinimą ir pasitikėjimą. Pastaraisiais metais ekologinio projektavimo principais paremtos plastikinių pakuočių gamybos populiarumas žymiai išaugo. Kaip ir kitų ekologiškų produktų, didelę paklausą lėmė visuomenės baimė ir sujudimas dėl gamtos taršos, klimato kaitos bei polistireno žaliavos, kuri dažniausiai pasitaiko ir vienkartiniuose induose. Be to, nuo 2021 m. liepos 3 d. visoje Europos Sąjungoje įsigaliosiančio draudimo tiekti rinkai vienkartinius plastikinius gaminius, pagamintus iš polistireninio putplasčio taip pat verčia keisti gamybą ir žaliavas. Į tokią situaciją neatsiejamai reaguoja ir UAB „Pack Klaipėda“ inicijuodama projektą, kurio metu numato diegti technologines ekoinovacijas, leisiančias įsigyti modernią įrangą, sumažinti žaliavų ir energijos suvartojimą gamybos procesuose, naudoti perdirbti galimas žaliavas ir tuo pačiu prisidėti prie aplinkos taršos mažinimo, racionalaus gamtos išteklių naudojimo. Tikimasi, kad projekto įgyvendinimas leis pasiūlyti rinkai platesnį produktų asortimentą, įsitvirtinti esamose ir naujose rinkose, prisidėti prie aplinkosaugos problemų sprendimo.

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.