Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Aplinka

 

  • Įsipareigojimas dėl žiedinės ekonomikos
  • Atliekų šalinimas
  • Dėmesys atsinaujinančiai energijai

Sutelkdami dėmesį į tvarų augimą, remiame žiedinę ekonomiką, aplinkai nekenksmingų pakuočių gamybą ir atsinaujinančius energijos šaltinius. Pradėjome gaminti naujos kartos pakuotes iš žiedinėje ekonomikoje naudojamų polimerų, atitinkančių perdirbimui skirto dizaino kriterijus. Kartu su Lietuvos plastikų klasteriu esame įsipareigoję laikytis Europos plastikų aljanso pasižadėjimo žiedinėje ekonomikoje panaudoti 10 milijonų tonų perdirbto plastiko ir taip prisidėti prie CO2 emisijos mažinimo.

Mūsų naujausias tvarumo įsipareigojimas – gaminti maisto pakuotes, kurių sudėtyje yra iki 30% perdirbtų medžiagų. Iki 2025 m. imsimės priemonių, kad 100% energijos būtų naudojama tik iš atsinaujinančių šaltinių. Gamybos procese nenaudojame vandens ir jokiu būdu neprisidedame prie vandens taršos. Mūsų uždaro ciklo gamybos sistemoje nėra atliekų.

Palaikome Europos žaliojo kurso iniciatyvą ir žiedinės ekonomikos idėją, kad visos pakavimo medžiagos turi būti perdirbamos.

„Recycle me“ linijos tvarių maisto pakuočių asortimentas yra puikus žaliavų tiekėjų, mokslininkų ir pakuočių gamintojų meistriškumo pavyzdys, nes jis sukurtas taip, kad atitiktų naujosios ES direktyvos reikalavimus ir būtų perdirbamas esamoje atliekų tvarkymo sistemoje.

Mūsų logotipas ir užrašas „Recycle me“ (liet. „Perdirbk mane“) vartotojams aiškiai ir paprastai praneša, kad jie turi būti atsakingi ir utilizuoti šį gaminį tinkamu būdu, nes jam gali būti suteiktas antrasis gyvenimas.