Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Pakuotės maistui išsinešti

Ypatinga pūsto polipropileno formulė – geriausias pasirinkimas pakuotei, skirtai perdirbti.
Naujoviškos pakuotės laikomos perdirbamomis, jei yra rūšiuojamos ir surenkamos. Šiandien jau egzistuoja patvirtinti PP perdirbimo procesai, ir tai yra paklausi medžiaga, kuri gali būti pritaikoma daugelyje sričių, o jos poveikis anglies pėdsakui yra mažiausias, palyginti su popieriumi ar hibridinėmis alternatyvomis.
„Hot & Fresh“ pakuotės maistui – tai įspūdingas dėžučių su atlenkiamais dangčiais ir indelių asortimentas, kuris puikiai tinka karšto maisto temperatūrai palaikyti ir užtikrinti tinkamą maisto skonį. Pilnai perdirbama PP medžiaga turi būti surenkama ir rūšiuojama.
Naujos kartos pakuotės gali būti automatiškai atsekamos naudojant naujausias „Tomra“ surinkimo ir rūšiavimo sistemas ir pasižymi funkcionalumu bei tvarumu. „Recycle Me“ produktų grupė apima visą mūsų maisto indelių asortimentą.

  1. Ilgiau išlaiko maistą karštą
  2. Išskirtinės izoliacinės savybės – maistas ilgiau išlieka karštas, jo temperatūra būna daugiau nei 10 °C didesnė, lyginant su alternatyviais pakavimo sprendimais. Pakuotė pasižymi mažu šilumos perdavimo greičiu, todėl šiluma yra sulaikoma pakuotės viduje, o išorinė pusė išlieka vėsesnė.

Saugi priežiūra ir pristatymas
Saugus tvarkymas, galimybė sudėti indelius vieną ant kito ir pakankamas standumas yra pagrindiniai veiksniai, svarbūs greitam maisto pristatymui.

Pilnai perdirbama pakuotė
Aukštos kokybės plastikinė pakuotė, kuri lengvai perdirbama į įvairius gaminius, įskaitant kitas pakuotes ir buities reikmenis. Tai yra žiedinės ekonomikos dalis, todėl labai vertinama perdirbėjų.

Galima šildyti mikrobangų krosnelėje
Pakuotėje esantį maistą galima pašildyti, išlaikant jį saugų ir apsaugotą.

Lengvesnė ir pigesnė pakuotė
Lengvesnė ir pigesnė, palyginti su alternatyviomis popierinėmis medžiagomis, tačiau tvirta pakuotė; be to, papildomas pranašumas yra mažesnis anglies pėdsakas.

Atspari vandeniui ir sulaiko šilumą
Ši plastikinė pakuotė yra natūraliai atspari vandeniui, todėl jai nereikia jokių papildomų dangų ar priedų. Ji savaime išlieka stabili ir tvirta, kad būtų išsaugota maisto produktų kokybė, ir sulaiko šilumą, kad maistas išliktų karštas ir šviežias.

Atspari karštam aliejui, rūgštims ir šarmams
Užtikrina geriausią savo klasėje atsparumą rūgštims, šarmams ir karštam aliejui, esančiam daugybėje maisto produktų ir padažų. Pakuotės kokybė padeda maistui išlikti karštam ir šviežiam, nesukelia pratekėjimo ir kvapų perdavimo pavojaus, palyginti su alternatyviomis popieriaus, cukranendrių ir kartono pakuotėmis.

 

  XPS Produkto katalogas

 Išlaiko maisto produktų šviežumą


Išlaiko maistą karštesnį daug ilgesnį laiką


Išlaiko maistą karštesnį daug ilgesnį laiką


Lengva, palyginti su kitomis dėžutėmis


Perdirbamos dėžutės apsaugo aplinką nuo taršos