Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Jūsų patyręs partneris maisto produktų pakavimo srityje

Gaminame ir tiekiame Europos maisto pramonei tvarias pakuotes, skirtas išsineštinio maisto, paruošto maisto ir šviežios mėsos segmentams. Mūsų partnerystė su integruotas perdirbimo galimybes suteikiančiomis įmonėmis leidžia siūlyti pakuotes, kurių gamybos metu perdirbtos medžiagos yra panaudojamos pakartotinai. Esame didžiausias indelių gamintojas Baltijos šalyse, eksportuojantis į Europos šalis daugiau kaip 90% savo produkcijos – tvarių plastikinių pakuočių, skirtų saugiai laikyti maistą, pailginti jo galiojimo laiką ir sumažinti maisto atliekų kiekį.

Mūsų produktai

Pakuotės maistui išsinešti


XPS ir XPP indeliai, dėžutės su atlenkiamu dangteliu ir užlydomi indeliai, platus pilnai perdirbamų indelių, skirtų išsineštinio maisto segmentui, asortimentas – kad jūsų maistas ilgiau išliktų šviežias ir karštas.

 

Šviežios mėsos pakuotės

Tvirtos PP ir PET pakuotės – termoformuoti PP ir PET indeliai bei MAP indeliai skirti šviežios mėsos pramonei; šių pakuočių sudėtyje yra perdirbto PET ir PP, kadangi mes visapusiškai laikomės medžiagų žiediškumo principo. Pakavimo indeliai su absorbcijos funkcija.

Paruošto maisto pakuotės


XPS, XPP mažo svorio pakuotės paruoštam maistui. PP ir PET paruoštų maisto produktų indeliai, gaminami pagal kliento poreikius, pasižymi maisto saugos ir higienos funkcinėmis savybėmis. 

 

Kiti XPS gaminiai


Įsipareigoję naudoti daugiau perdirbtų medžiagų, sukūrėme gaminių, neskirtų sąlyčiui su maistu, asortimentą, skirtą įvairioms buitinėms reikmėms; tokių gaminių sudėtyje yra perdirbtų medžiagų


100+Patenkintų klientų

70Darbuotojų

360MIO+Pakuočių per metus